12o ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ

Αρχική Σελίδα                                                             Ανακοινώσεις

ΕΠΕΙΓΟΝ-ΕΝΗΜΕΡΩΣΗ ΠΡΟΣ ΓΟΝΕΙΣ ΚΑΙ ΚΗΔΕΜΟΝΕΣ

ωψνωψνΟι γονείς και κηδεμόνες από  08/09/2021 και έως τις 17/09/2021 μπορούν να παραλαμβάνουν 6 δωρεάν self-test από τα φαρμακεία. Τα test αυτά αφορούν στις επόμενες 3 εβδομάδες λειτουργίας των σχολείων, 2 tests ανά εβδομάδα.

Κάθε Τρίτη και Παρασκευή θα επιδεικνύεται στον εκπαιδευτικό της πρώτης ώρας η αρνητική δήλωση αποτελέσματος self-test.

Μόνο για την εβδομάδα 13-17/9/2021, θα επιδεικνύεται στον εκπαιδευτικό της πρώτης ώρας τη Δευτέρα 13/9/2021 και την Πέμπτη 16/9/2021.

Ο μαθητής/τρια θα φέρει την αρνητική δήλωση αποτελέσματος μαζί του /της για όλη την εβδομάδα.

• Για την εγγραφή στην Α' Γυμνασίου σχ. έτους 2021-22

κατεβάστε, συμπληρώστε και αποστείλετε στο e-mail του σχολείου μαζί με το (1) πιστοποιητικό γέννησης τα έγγραφα: (2) αίτηση εγγραφής, (3) υπεύθυνη δήλωση, (4) αίτηση β' ξένης γλώσσας & (5) ατομικό δελτίο.

• Για την ανανέωση εγγραφής για την Β' και την Γ' Γυμνασίου σχ. έτους 2021-22

κατεβάστε, συμπληρώστε και αποστείλετε στο e-mail του σχολείου το έγγραφο: υπεύθυνη δήλωση.